Премини към съдържание

Wagon Gdi дърпа въздух


Препоръчано мнение

Миналата седмица като я изкарвах от гаража подавам газ на празно и чувам странен звук точно в момента при натиска на педала преди да качи оборотите.Отворих капака и пак опитах и вече си го чух съвсем отчетливо-като, че нещо като вакум.Ходих до Горубляне в СБА-то, пичовете прегледаха всички маркучи и викат, че не им е ясно от къде идва, всичко било на шест.Ама мене тоя звук си ме дразни и ме притеснява.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Миналата седмица като я изкарвах от гаража подавам газ на празно и чувам странен звук точно в момента при натиска на педала преди да качи оборотите.Отворих капака и пак опитах и вече си го чух съвсем отчетливо-като, че нещо като вакум.Ходих до Горубляне в СБА-то, пичовете прегледаха всички маркучи и викат, че не им е ясно от къде идва, всичко било на шест.Ама мене тоя звук си ме дразни и ме притеснява.

"Пичовете" от СБА-то бившия Ратола не са наясно с този мотор ..............

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

"Пичовете" от СБА-то бившия Ратола не са наясно с този мотор ..............

Да така е, те си го казаха.И да ви каже честно не съм доволен като цяло и аз.Къде са добрите, стари, чисти карбураторчета?Ето това бяха коли сега всичко се изкелифенчи.Сигурен съм, че ако марката пусне автомобил с чист карбуратор и двигател без каквато и да било електроника и го презентира по възможно най-скромният начин ще пожъне най-големият успех от създаването си.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хахахахахахахахаха, ще ме умориш бе, човек! Какви карбуратори? И чукче и наковалня за заплването.... Такива неща вече само в музеите ще има... Свърши се то да го вържеш в тел и да се прибереш все някак. Затова се запознай с Пламен (DJ Tumby) и ходи при него. В София - той е твоят човек.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хахахахахахахахаха, ще ме умориш бе, човек! Какви карбуратори? И чукче и наковалня за заплването.... Такива неща вече само в музеите ще има... Свърши се то да го вържеш в тел и да се прибереш все някак. Затова се запознай с Пламен (DJ Tumby) и ходи при него. В София - той е твоят човек.

Човече аз съм най-големият противник на селските изпълнения от тип телчица, нитче и други самоделки.Просто споделям мнение.Всички сме карали от старият тип автомобили, а сега кареме и новото поколение.Мисълта ми е, че онези коли някак си ги усещах и с тяло и със сърце.А сега братко се качваш и тя сама те вози.Навигация, автопилот, ABS, електронно запалване, датчици за високи, средни и ниски обороти, подгряване на седалките и други такива.Къде е приключението, къде е емоцията?С тези екстри превърнахме класическото превозно средство, което е доставяло удоволствие на хората в джъмбоджет, в който сядаш, слагаш си колана и чакаш електронен глас да ти каже "току що паркирахте пред парламента, моля излезте......".Постепенно страстта ще завехне и ще се превърне в навик. :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...