Премини към съдържание

Проблем с борд компютър на Mitshubishi Shogun Pinin Gdi


Препоръчано мнение

Здравейте

Имам проблем с бордовия компютър на Mitshubishi Shogun Pinin GDI

Имате ли идея от къде мога да купя комплект

bord komputer, imobilaizer и ключ с контактния патрон към тях за 2-ка GDI двигател?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И какъв е проблема, не можели да се отремонтира. За такова чудо трудно ще намериш комплект освен от магазина, но там ще ти настръхне косата от цената.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

То туй ясно, за кодирането ще е трудно но не е невъзможно. И все пак ще споделиш ли как се държи колата че търсите компютри.

 

P.S. И нещо важно...тук обикновенно пишем на кирилица.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 5 години ...

искам да попитам на дисплея на борд компа ми излиза едно кръгче зачертано с една линия какво означава тя и моментиния разход ми го дава с мн забавяния това е на митсубиши пинин 2003година 1.8 бензин

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

искам да попитам на дисплея на борд компа ми излиза едно кръгче зачертано с една линия какво означава тя и моментиния разход ми го дава с мн забавяния това е на митсубиши пинин 2003година 1.8 бензин

 

Произвеждани са до 2001. Моментния разход нее по време,а по изминати километри.Тъй, чеее забавя.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 месеца ...

Здравейте. въпроса ми е свързан с оставащите километри които показва борд компютъра. При зареждане на гориво не ми се променя стойноста на километрите за оставащия преход /километри/. Колата е Пинин 2001 2,0 с цветен дисплей, касетофон и навигация, ако има значение. При Ресет ми се занулява ср. разход и ср скорост.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 години ...

Здравейте колеги, от скоро имам Mitsubishi Pajero Pinin 2000 година 1.8 GDI. Моят проблем с дисплея е следния: При покупката на колата дисплея изобщо не светеше - оказа се че бушонът за запалката е изгорял. Смених го, дисплея тръгна, но показва само часовника и градусите. Прочетох малко как се борави с дисплея, при което успявам да си наместя мерните единици за километри и литри но след като натисна потвърждение (set бутон) в средата където трябва да показва разход на гориво нищо не светва, а отново само градусите и часовника. Понеже не беше с оригинално CD си закупих оригинално, но отново нищо. Моля дайте някой съвет.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...