Премини към съдържание

Space Wagon-diesel


Препоръчано мнение

Здравейте имам Вагон 92,1.8 TDI понеже вече е старичък имам някои неща за смяна и въобще за преглед.Карам го 3г. и съм доволен но все пак имам малки проблеми като-не мога да си намеря ориг.биаледки,климатика нещо се бъзика и най- важно според мен (не съм сигурен) релето на свещите нещо не е в ред (цъка на 3-4 секунда), което не е нормално според мен. Понеже днес ми дадоха този сайт и съм нов -не знам дали съм поставил уместно темата, но ще се радвам да помогнете.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега виждам че си от София, обърни се към DJ Tymbi и се разбери да минеш през него да я погледне и да си каже мнението!

Друг съвет не бих могъл да ти дам! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте имам Вагон 92,1.8 TDI понеже вече е старичък имам някои неща за смяна и въобще за преглед.Карам го 3г. и съм доволен но все пак имам малки проблеми като-не мога да си намеря ориг.биаледки,климатика нещо се бъзика и най- важно според мен (не съм сигурен) релето на свещите нещо не е в ред (цъка на 3-4 секунда), което не е нормално според мен. Понеже днес ми дадоха този сайт и съм нов -не знам дали съм поставил уместно темата, но ще се радвам да помогнете.

Оригинални биаледки само в Ратола или Балканстар, но там са си цифра...........има добри заместители като примерно 555 или НК ,аз разполагам с НК но в момента не знам за какви коли имам..............

Не разбрах какво прави релето - през 3-4 секунди цъка или за 3-4 секунди цъка..........това са две различни неща ,съответно са и два различни проблема .................

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...