Премини към съдържание

Глупав проблем


Препоръчано мнение

Привет колеги, имам следното дразнещо проблемче: долния край на дясната лайсна на предното стъкло се вее волно на вятъра в движение, даже си е оставила белегче на калника, и в момента е затисната по един доста "примитивен" начин. Доколкото успях да установя липсва най-долната щипка за захващане. Та може ли някой да ме ориентира къде може да се намери такава джвъчка или друг способ за разрешаване на тази досадна неприятност. Поздрави на всички :mitsu-smiley:

 

P.S. Миналата седмица се потресох: видях нов Лансер такси. И най-смешното е че всъщност исках да си хвана такси, но така се шокирах че пропуснах възможността поне да се повозя на него.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еми колега, те таксиджиите не са ли хора. Между другото има доста таксита :mitsu-smiley: и някои от тях са дори членове на клуба.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еми колега, те таксиджиите не са ли хора. Между другото има доста таксита :mitsu-smiley: и някои от тях са дори членове на клуба.

 

Разбира се че са хора, но според мен някои коли не са за такси( не само модели на Мицубиши). А в интерес на истината нямам спомен да съм виждал кой знае колко таксита :mitsu-smiley: , даже за друго освен това не се сещам, ако не се броят няколко Каризми в Солун :)

Поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...