Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Митсубиши ASX в авариен режим


Препоръчано мнение

Здравейте, имам проблем с ASX 1,8/150k.c. 2011 г. . При движение на магистрала ( нормално каране), изведнъж влиза в авариен режим.  Едвам стигнах до сервиз и там ми смениха един датчик(има снимка). Карах около 1200 км и пак същия проблем. Сложих старият датчик и той си работеше. След известно време пак в авариен режим. Някой да се е сблъсквал с такъв проблем.

1000003394-1_2.jpg

Редактирано от Мирослав Станчев
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Сблъсквали сме се многократно.

Отиваш в сервиз, сменят ти грешния датчик, заради незнание (не искам да използвам по-силна дума).

С;лед което се оказва, че сменения датчик си работи.

Отиваш в сервиза, за да им кажеш да ти върнат парите и да дадат обяснение, защо колата не е отремонтирана

и какво да правиш с купения вече нов датчик, който не ти трябва, защото стария си работи.

И какво се случва?

Имаш ли отговор на този въпрос?

 

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...
На 4/3/2024 at 8:13 AM , Светльо Ангелов написа:

Сблъсквали сме се многократно.

Отиваш в сервиз, сменят ти грешния датчик, заради незнание (не искам да използвам по-силна дума).

С;лед което се оказва, че сменения датчик си работи.

Отиваш в сервиза, за да им кажеш да ти върнат парите и да дадат обяснение, защо колата не е отремонтирана

и какво да правиш с купения вече нов датчик, който не ти трябва, защото стария си работи.

И какво се случва?

Имаш ли отговор на този въпрос?

 

 

Отивам в оторизиран сервиз утре. Да пусна една диагностика.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Мирослав Станчев написа:

Отивам в оторизиран сервиз утре. Да пусна една диагностика.

Понеже трябва да сменям масло и филтри, някакви препоръки за сервиза в Севлиево. Предлагат ми и по някаква програма безплатна смяна на рамена на чистачките. Дали е удачно?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз ходя в сервиза в Севлиево (Дисиком) и съм доволен от тях. На мен по някаква сервизна програма ми смениха моторчето на чистачките напълно безплатно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...