Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Вода през ауспуха.Мицубиши каризма 1,8 гди 2000 г.


Препоръчано мнение

Здравейте. Имам притеснения относно моята кола.Каризма GDI 1,8. Купих я преди около половин година.В момента е на 260 000км. Забелязах, че при палене, след по голям престой(7-8 часа) през ауспуха изхвърля пръски вода в продължение на около 5 секунди придружени с леки детонации. От както  купих колата винаги е имала  този проблем. Не му обръщах  внимание, защото по форумите чета, че било конденз, нормално е, и нямало основание за притеснения. Да, но тук където живея температурите не падат под +20°С. Мисля че при тези температури няма как да се образува конденз. И защо само моята кола ще прави конденз? Моля, ако някой е запознат или има подобен проблем, да даде мнение или съвет. Благодаря предварително.Ето и едно клипче със случващото се. https://streamable.com/pkuraw

Редактирано от Димитър10er
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

https://bg.avtotachki.com/prichiny-obrazovaniya-kondensata-v-glushitele-avto-i-ego-udalenie/

Обеснено от...до...

Редактирано от kd53332
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На 12/26/2023 at 1:55 PM , kd53332 написа:

Благодаря много. От това което прочетох мисля че няма място за притеснения. Водата не е много(около 200-300 ml)предполагам, а и е чиста като сълза. Честита Коледа и весело посрещане на Новата Година. 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...