Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Стартер или блокирал двигател


Ивайлол

Препоръчано мнение

Здравейте, 

Не успях да намеря подобна тема затова пускам тази. 

Карам Мицубиши Галант 2.5 V6 160 автоматик.  Възникна ми следния проблем, карам си и на едно леко изкачване намалих понеже имаше спряла кола на платното и свали една предавка после давам  газ почва да вдига обороти, но необичайно да се мъчи нещо и на трака нещо и да не иска да върви. Минах още 50 метра и на таблото ми светна акумулатор, лампата за масло и лампа за ниско ниво на масло и още няколко секунди след това изгасна колата. Пробвам за запаля в движение не иска. Отбих

Въртя ключа веднъж втори път светва таблото и на третото завъртане не ми дава и гасне таблото. Подават ми ток пак не иска и  същото. Тръгнахме да ме теглят пак се пробвам в движение да запаля не става. ( Стартера не върти - чува се едно цък и до там с гасне на табло ). Дават ми ток пак абсолютно същото. 

Дайте съвети, 

Благодаря ! 

 

Редактирано от Ивайлол
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Ангренажен ремък сменяли ли сте скоро? Следите ли това на колата?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, преди време смених двата ремъка,но ролките не съм. Не обърнах вчера много внимание понеже беше късно, ,но нямаше скъсан ремък мисля. 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ремъци ролки изглеждат добре, при опит да запаля се чува само едно цък като удар на метал в метал все едно стартера се опитва да завърши, но не може.  

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...