Премини към съдържание

На път за Pajero 2800 Gls 94г.


Препоръчано мнение

Привет на всички почитатели и притежатели на автомобили с марката МИЦУБИШИ.Както много от вас така и аз съм на път да се здобия с автомобил от тази марка.Става въпрос за ПАЖЕРО 2800 94г.ГЛС без клима, каса база.От няколко дни влизам в този форум и черпя доста добра информация,но нали сам си новобранец мисля да питам за някои неща и съвети с риск да се повторя с някои колеги но моля да ме извините предва рително.ПАЖЕРОТО сам го виждал само на снимки/които ще прикрепя/ и ще дойде от АВСТРИЯ другата седмица.Цената на колата с доставката до София е почти 9000 лв.Молбата ми към вас е да коментирате цената до колкото е възможно и да ме посъветвате какви стъпки да предприемам от тук нататък.В смисъл къде да го карам за подмяна на нужните консумативи и за диагностика.Къде ще ми е най близо а и цените са от значение разбира се. Забравих да ви кажа че съм от ПЕЩЕРА. Между другото човекът които ще го докара е сменил 2-3 ПАЖЕРА и ми казва че верига не се сменя а само масла и филтри.То е на 197000 км а от това което прочетох аз останах с друго мнение по въпроса, Другото което искам да знам е как и къде мога да стана член на този клуб и да получа карти за това.БЛАГОДАРЯ НА ВСИчКИ КОЛЕГИ ПРЕДВАРИТЕЛНО. Ще очаквам вашето компетентно мнение и съвети.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

............................... Другото което искам да знам е как и къде мога да стана член на този клуб и да получа карти за това.БЛАГОДАРЯ НА ВСИчКИ КОЛЕГИ ПРЕДВАРИТЕЛНО.

За тази част от въпроса прочети първите теми в раздел "За Митсубиши"

 

Добре дошъл :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За тази част от въпроса прочети първите теми в раздел "За Митсубиши"

 

Добре дошъл :)

Благодаря ти tmintov ще ги прочета много внимателно!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много е добро Pajero-то, имах късмета да се возя в едно подобно, само че автоматик и беше супер джип :icon_clap:.

За цената която си дал - това е горе долу +/- някои друг лев, но в този диапазон са ориентирани този вид джипове.

За диагностика - може да се обърнеш към Ратола Пловдив и колегата Milen_z, пак от Пловдив. А за член на клуба има една тема в раздела "За Мицубиши" и там ще прочетеш всичко :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много е добро Pajero-то, имах късмета да се возя в едно подобно, само че автоматик и беше супер джип :icon_clap:.

За цената която си дал - това е горе долу +/- някои друг лев, но в този диапазон са ориентирани този вид джипове.

За диагностика - може да се обърнеш към Ратола Пловдив и колегата Milen_z, пак от Пловдив. А за член на клуба има една тема в раздела "За Мицубиши" и там ще прочетеш всичко :good:

А Milen_z в Ратола ли да го тарся.Там ли работи?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А Milen_z в Ратола ли да го тарся.Там ли работи?

 

 

Не, Милен не работи в Ратола, в Ратола-Пловдив търси Мирослав! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не, Милен не работи в Ратола, в Ратола-Пловдив търси Мирослав! :)

Благодаря Ви за инфото. Запрятам ръкави и започжам да търся :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...