Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Препоръчано мнение

Привет на всички във форума! Нова съм и току що се регистрирах при вас. Купих си Pajero Pinin 1,2, 2000 год. ей така за 15мин. Просто си го харесах. До сега съм карала само Алфи и нямам грам опит с други автомобили. Приемам всякакви мнения за джипчето.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честита придобивка и със здраве да си я караш, за Pajero-то можеш да разпиташ в раздела за PAJERO/OUTLANDER/L200/L300. Там ще ти дадът много полезни съвети за колицата. Иначе теб какво те интересува - сервизи, съвети, упътвания? :mitsu-smiley:

 

П.С. Ако може някой модератор да премести темата в подходящия раздел. :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито и добре дошла! Хиляди безаварийни ти пожелавам, със здраве да си го караш!

Като начало - почни с обслужването. Масла, ремъци, филтри. Нашият форум е прекрасен, хората са отзивчиви и ще ти помагат, когато видиш зор( :icon_angel: умря циганката). Във форума има две теми - сервизи и магазини - много полезни съвети ще намериш в тях. Ползвай търсачката по въпросите за обслужване, има томове информация, а като срещнеш трудност - питай, ще помагаме!

Още веднъж - късмет на пътя и да си къташ джипчето, то ще ти се отблагодари ;-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честита придобивка и със здраве да си я караш, за Pajero-то можеш да разпиташ в раздела за PAJERO/OUTLANDER/L200/L300. Там ще ти дадът много полезни съвети за колицата. Иначе теб какво те интересува - сервизи, съвети, упътвания? :mitsu-smiley:

 

П.С. Ако може някой модератор да премести темата в подходящия раздел.

 

 

Мерси!

Основно ме интересува добър сервиз, защото Балкан стар ми идат "малко скъпчии" :rolleyes: А иначе, като я покарам повече, тогава ще почна да питам, че сега още съм в пълно затъмнение за предимства и недостатъци. Даже нямам на идея колко е нормално да харчи.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито и добре дошла! Хиляди безаварийни ти пожелавам, със здраве да си го караш!

Като начало - почни с обслужването. Масла, ремъци, филтри. Нашият форум е прекрасен, хората са отзивчиви и ще ти помагат, когато видиш зор( :icon_angel: умря циганката). Във форума има две теми - сервизи и магазини - много полезни съвети ще намериш в тях. Ползвай търсачката по въпросите за обслужване, има томове информация, а като срещнеш трудност - питай, ще помагаме!

Още веднъж - късмет на пътя и да си къташ джипчето, то ще ти се отблагодари ;-)

 

Това с маслата, ремъци, ролки, филтри и гуми го свърши съпружеското тяло, но не му се занимавало с мойта "въшка" повече. Сиреч, пусна ме сама да се оправям.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мерси!

Основно ме интересува добър сервиз, защото Балкан стар ми идат "малко скъпчии" :rolleyes: А иначе, като я покарам повече, тогава ще почна да питам, че сега още съм в пълно затъмнение за предимства и недостатъци. Даже нямам на идея колко е нормално да харчи.

Бе я сега карай, пък после ще го мислим. Пак ти казах, има тема за сервизите, които ползват колегите. Аз лично имам свои си майстори и не ползвам сервизи. Един от тях е член на клуба, ако можеш да се вредиш при DJ - по-добро място от него няма. Само дето още няма сервиз, но е най-добрия за :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...