Премини към съдържание

Въпрос за Галант ЕА6


into

Препоръчано мнение

Здравейте! Имам проблем с долния шарнир на кривия носач. Тъй като ми предложиха алтернативен вариант корейско производство, Ви моля да си дадете мнението за качествата му.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Имам проблем с долния шарнир на кривия носач. Тъй като ми предложиха алтернативен вариант корейско производство, Ви моля да си дадете мнението за качествата му.

Не си взимай такова нещо........освен ако не са някакви други........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не се сещам за какви други става въпрос....Този вариант ми предложи колегата в магазина на "Интерпартс".

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не се сещам за какви други става въпрос....Този вариант ми предложи колегата в магазина на "Интерпартс".

От личен опит знам че има много големми ментаци, при това и много опасни, за това те съветвам да не купуваш от тях........може при вас да има "хубави ментаци" ама знам ли, не съм ги виждал , не мога да ти кажа.........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

От личен опит знам че има много големми ментаци, при това и много опасни, за това те съветвам да не купуваш от тях........може при вас да има "хубави ментаци" ама знам ли, не съм ги виждал , не мога да ти кажа.........

Благодаря Ви за полезната информация. Няма да рискувам и ще взема оригинала -японски. В Ратола -Пловдив го предлагат за 315 лв без ДДС.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...