Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Живот на автоматика на Паджеро?


Препоръчано мнение

Здравейте колеги!

Наистина ще трябва да сменям СААБ-чето си за 4х4, а ми се иска да е Митсубиши паджеро, но автоматик.

 

Имате ли идея колко издържа автоматика на Паджерото, ако е нормално подържан от грамотни хора?

Чувал съм, че японските автоматици са най-издръжливи.... Мога ли да си позволя да взема автоматик на 200 000 км.?

 

Благодаря Ви! :mitsu-smiley: :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Точен отговор не може да се даде (зависи от конкретния автомобил), имаме автомобили (които обслужваме) на по 200-250000 има няколко и на 300-350000 и до момента само един автомобил с проблем в автоматика и то от неподходяща експлоатация (беше го ползвал като влекач). Това се отнася за автоматика на Паджеро след 2000г, но и предишните модели не се оплакват често от проблеми, а от тях има на доста километри.

 

Благодаря звучи успокоително. :icon_clap: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря звучи успокоително. :icon_clap: :mitsu-smiley:

 

Каква е цената на нова и втора ръка автоматична скоростна кутия? Знам, че ги рециклират и отново ползват, но ремонта приблизирелно колко ще струва, макар че всичко е много индивидуално. :icon_rock: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Каква е цената на нова и втора ръка автоматична скоростна кутия? Знам, че ги рециклират и отново ползват, но ремонта приблизирелно колко ще струва, макар че всичко е много индивидуално. :icon_rock: :mitsu-smiley:

Колега сам го каза всичко е много индивидуално :icon_blush: Аз имам такова паджеро автомат.....еми да чукам на дърво до сега не съм имал проблем със скоростите :icon_thumbup: Но имах и галант автомат на които ремонта ми излезна 2000лв на скоро на друг колега от форума му излезна 1000лв А в ратола седеше едно паджеро на което не можеше да му се поправят скоростите :icon_blush: .....Така, че ако искаш да купиш паджеро със счупени скорости направо кажи, за да ти кажа каде може да го погледнат или ако имаш съмнения, че ще се строшат пак да го видят. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Освен това от няколко години се предлагат застраховки които покриват някои повреди по извънгаранционните автомобили, един от възлите който е покрит от застраховката е автоматичната кутия.

Винаги човек разбира нещо ново... :icon_clap: Миоро. :icon_thumbup: Можеш ли да ми кажеш кои застрахователи, и какви са условията. Как не съм го знаел това досега :(

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Булстрад - може и други да го предлагат, но нямам идея какви са условията, знам че имат ограничение за възрастта на автомобила, имаше голяма рекламна кампания преди няколко години и имаме клиенти които и в момента ползват такива застраховки след изтичане на гаранционния срок на автомобила.

Благодаря ти Миро :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега сам го каза всичко е много индивидуално :icon_blush: Аз имам такова паджеро автомат.....еми да чукам на дърво до сега не съм имал проблем със скоростите :icon_thumbup: Но имах и галант автомат на които ремонта ми излезна 2000лв на скоро на друг колега от форума му излезна 1000лв А в ратола седеше едно паджеро на което не можеше да му се поправят скоростите :icon_blush: .....Така, че ако искаш да купиш паджеро със счупени скорости направо кажи, за да ти кажа каде може да го погледнат или ако имаш съмнения, че ще се строшат пак да го видят. :mitsu-smiley:

 

Благодаря не ми се иска да са счупени, но от този разговор научихме нещо ново. :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...