Премини към съдържание

1.9 Did-Каква е нафтовата помпа?


Dead man

Препоръчано мнение

запознат съм добре, че лукас е електронна помпа, която ако се прецака няма кой да я оправи в бг......

моля, ориентирайте ме на кои дизели я слагат-2.0д.2.0тд или някой друг.

помощта ви е безценна за мен :icon_thumbup: :icon_thumbup: :icon_thumbup: :icon_thumbup:

а за 1.9 Did(дизелите след 2000 година )-каква е ???Бош ли е ???

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Лукас е от 97 год. до 99 год. 1.9ТД .....Бош - от 2000 и нататък......... :rolleyes: И двете са си скапани.............. :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Лукас е от 97 год. до 99 год. 1.9ТД .....Бош - от 2000 и нататък......... :rolleyes: И двете са си скапани.............. :icon_blush:

как така и двете са скапани-поясни ми малко....да не си взимам дизел ли ???или... не те разбирам...ще тегля кредит за каризма 2001-2003- 1.9 новия дизел-струва ли си или не и какво и е проблемното...дайте повече инфо.. :icon_crying: :icon_crying: :icon_crying: :icon_crying: :icon_crying:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Какъв коментар очакваш от Диджея за дизела? Казано е ясно ... А той ги разбира :ura:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

как така и двете са скапани-поясни ми малко....да не си взимам дизел ли ???или... не те разбирам...ще тегля кредит за каризма 2001-2003- 1.9 новия дизел-струва ли си или не и какво и е проблемното...дайте повече инфо.. :icon_crying: :icon_crying: :icon_crying: :icon_crying: :icon_crying:

Ами не чак скапани,но в днешно време така ги правят, мине ли определен период - дум и нова./.......това е смисълът на всичко,което се прави в днешно време, иначе щяха да умрат от глад ако не беше така..........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...