Премини към съдържание

Какво да гледам на '94 Eclipse


Препоръчано мнение

Здравейте, не се чудя дали да си купя еклипс, 100% ще го взема, това ще стане до края на седмицата.

Искам да зная какво е характерно като слабо място на колата, и как точно да го проверя.

За общите неща мисля, че ще се справя, не е първата и не е послената кола.

Автомобила е с 4G63 двигател, внос е от германия.

Благодаря предварително за информацията.

Също ако някой има еклпис за продаване, имам интерес да го видя, интересуват ме преди всичко обяви за София, като държа колата да има климатик, който да работи! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

dudo, надявам се да не се почувстваш обиден, но тук всички харесваме и обичаме кирилицата и българският език.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...
Здравейте, не се чудя дали да си купя еклипс, 100% ще го взема, това ще стане до края на седмицата.

Искам да зная какво е характерно като слабо място на колата, и как точно да го проверя.

За общите неща мисля, че ще се справя, не е първата и не е послената кола.

Автомобила е с 4G63 двигател, внос е от германия.

Благодаря предварително за информацията.

Също ако някой има еклпис за продаване, имам интерес да го видя, интересуват ме преди всичко обяви за София, като държа колата да има климатик, който да работи! :)

Здравей. Аз имам един Еклипс. Внесох го от Германия преди 3 дена. Все още се чудя дали да го продам или да го запазя за себе си, но ако имаш сериозен интерес кажи.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...