Премини към съдържание

Проблем с аварийните светлини


Препоръчано мнение

Здравейте колеги, имам колт 1.3 ca_1a днес както си бях спрял на запален двигател и на аварийни, изведнъж аварийните изчезнаха, а мигачите работят. Пробвах с друго копче и с друго реле, но проблема си остава. Единствено аварийните тръгват когато дам на контакт и съвсем леко натисна копчето, но в момента в който го натисна да остане в положение включено спират. Това става само когато колата е контакт, махна ли ключа няма никаква реакция. Пробвах дс пусна ток директно към копчето и тогава тръгват, но като изключа от копчето колата остава на контакт без ключа да е вкаран даже, което ми се стори странно, къде да търся проблема??? Вече разбрах, че не е копче и реле. Смених и всички бушони за всекй случай, но няма никаква файда. Не че ми пречи да си карам така, но като знам че нещо не работи и се дразня. Ако е проблем с някой кабел, къде да го търся и какъв трябва да му е цветовия код? Постоянния + първо в релето ли влиза и кой кабел трябва да бъде? Помагайте, че иначе ще разглобя цялата кола и ще сменя всеки един кабел който видя...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...