Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Продавам Galant 2.0 GLS 98


Препоръчано мнение

За огромно съжаление пускам първия ми галант за продажба, защото минах на по-ново мицу.

 

Общи неща:

Mitsubishi Galant 1998 GLS 2.0 - първа регистрация декември 1999 - Германия.

Километри - сега пише 244000 обаче съм почти убеден че e въртяна преди да я купя.

Ремонти и подобрения:

Почти всички предни носачи са сменяни поне веднъж

И двете предни главини - сменени

Рейка - сменена

Помпа на сервото - сменена

ABS блок сменен с такъв от комби за да спират задните по добре

Предни дискове и накладки сменени 2 пъти въпреки това предните пак са криви

Задни накладки сменени преди 50,000км

Сменени задни носачи не всички... не помня кои

Сменени предни и задни ресьори и пружини с нови преди 2 години

Биксенон (къси и дълги) ЛЕД

Спойлер от VR4

Предна броня от спорт

Side skirts пак от спортния пакет (имам и още пластмаси останали от спорт пакета - сиви)

Нови повдигачи

Всъщност преди 2 години беше правен основен ремонт на двигателя заради спряла маслена помпа. Смени се много компоненти, шлайфана глава и т.н. двигателя е като часовник.

Сменена скоростна кутия с почти нова преди 2 години

Нов радиатор стария изби

Дехидратор за климатроника сменен с нов, нов фреон, прочистване на системата и наливане на течност за запушване на утечки. В системата имаше някакви много малки пробиви и така ги отстранихме. Течноста беше италианска и качествена, не съм имал проблеми до сега.

Нов съединител от големите, Японски, сменен преди 60,000км

Масло на скоростната кутия преди 20,000km

Всички ремъци и ролки сменени преди 20,000km

Катализатор махнат още в началото и заменен с резонатор няма разлика в звука.

Мека връзка сменена с нова

Газов инжекцион Романо сложен преди 4 години. Работи прекрасно – градски разход 10.5 на 100.

Има гражданска и годишна винетка до средата на 2019.

Колата е с нови летни Toyo Дот 2017 и сравнително нови зимни Toyo с дот 2016. Джантите са 15-ки оригиналните на Mitsubishi.

Колата е пребоядисвана почти цялата, на времето като имах каско се възползвах максимално от това.

Имам доста останали части, пружини, стоп пластмаси и т.н.

 

Аларма:

Закупена от щатите авто-аларма Carvox с дистанционно палене на автомобила, радиус 1 километър с обратна връзка и пейджър (въпреки че в последно време ми прави номера и не хваща от далеч, подозирам че е разкачена антена). Всички настройки на алармата се правят от дистанционното. Има многобройни опции за допълнителни ексти.

 

Интериор:

Всички крушки на таблата, плафоните и т.н. заменени с бели SMD

Уникална ръчно изработена средна конзола с вградена мултимедия и навигация touchscreen, задна камера, re-radiating GPS антена, custom бутони с led подсветка. Вдичко свързано със sony DVD player през който могат да се гледат филми на екрана 16гб SD card included.

Предишния собственик е пушил в нея има следа на едната врата, тавана е напълно изпран и изчистен няма следи. Тапицерията е в перфектно състояние.

 

Тенекии:

Задна лява врата сменена с нова, един ТИР не ме видя под него и я вдлъбна до греда, нямаше усуквания.

Двата ботуша или както се наричат където стоят предните амортесьори, поради поява на ръжда, бяха напълно изрязани, презаварени с нови, китосани и пребоядисани (пак са ръждясали).

Доста части са пребоядисвани заради ужулвания. Колата е имала малки сблъсъци в предната част. Преди една година поради изгнивания около двете задни гуми, имаше изрязвания и подсилвания на шасито за всеки случай. За двете задни спирачки също са пуснати нови медни тръби за спирачна течност. Предните изгниха.

 

Проблеми:

В момента има някакво тропане при неравности отпред, подозирам че е биалетка. Естествено има забележки при боята, има ръжда, въпреки че веждите са правени 2 пъти. Време и е за масло. Сменям го на 10,000. Винаги съм ползвал ENOS 10/40. Трабва да се сменят и филтрите на купе и въздушния. ABS не работи от както е закупена предполагам е нещо в централния блок, вече го смених с такъв от комби нямаше промяна. Датчиците по гумите работят и 4-те. Алармата вече не хваща от километър.

 

Има и куп други неща които съм и правил и най-вероятно изпускам. В тази кола са вложени прекалено много средства, които ми беше пределно ясно че няма да си върна никога, но колата винаги ме е радвала и до ден днешен ще ми тежко да се разделя с нея.

 

Цена: 3000лв.

 

За контакти:

тел: 0885004481

има ме в: Viber / Whatsapp / Telegram

 

Снимки съм качил в гугъл драйв

 

DSC_0509_resized.jpg

DSC_0495_resized.jpg

DSC_0486_resized.jpg

DSC_0459_resized.jpg

Редактирано от rafaelo
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

Нова цена 2500, някой не е могъл да си маневрира колата от паркоместото като хората и предната ми броня го е отнесла :icon_censored:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нова цена 2500, някой не е могъл да си маневрира колата от паркоместото като хората и предната ми броня го е отнесла :icon_censored:

 

Здравей колега,

Пробвах да ти пиша ЛС, но ти е пълна кутията. Може да се счита за UP!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...
  • преди 1 месец ...
  • преди 2 месеца ...

Закупена гражданска отговорност до 27.08.2020

Тропането от пред е от долния крив носач, акумулатора е за смяна.

Редактирано от rafaelo
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Цена 1500... тази кола заслужава да пътува, не да виси на паркинга.

Редактирано от rafaelo
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

От днес галантиньо вече има нов собственик.

Да си го кара със здраве и да го радва както ме радваше толкова години и мен.

 

Темата е за ключ.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е затворена за допълнителни отговори.
×
×
  • Създаване...