Премини към съдържание

Продавам Galant 2.0 GLS 98


Препоръчано мнение

За огромно съжаление пускам първия ми галант за продажба, защото минах на по-ново мицу.

 

Общи неща:

Mitsubishi Galant 1998 GLS 2.0 - първа регистрация декември 1999 - Германия.

Километри - сега пише 244000 обаче съм почти убеден че e въртяна преди да я купя.

Ремонти и подобрения:

Почти всички предни носачи са сменяни поне веднъж

И двете предни главини - сменени

Рейка - сменена

Помпа на сервото - сменена

ABS блок сменен с такъв от комби за да спират задните по добре

Предни дискове и накладки сменени 2 пъти въпреки това предните пак са криви

Задни накладки сменени преди 50,000км

Сменени задни носачи не всички... не помня кои

Сменени предни и задни ресьори и пружини с нови преди 2 години

Биксенон (къси и дълги) ЛЕД

Спойлер от VR4

Предна броня от спорт

Side skirts пак от спортния пакет (имам и още пластмаси останали от спорт пакета - сиви)

Нови повдигачи

Всъщност преди 2 години беше правен основен ремонт на двигателя заради спряла маслена помпа. Смени се много компоненти, шлайфана глава и т.н. двигателя е като часовник.

Сменена скоростна кутия с почти нова преди 2 години

Нов радиатор стария изби

Дехидратор за климатроника сменен с нов, нов фреон, прочистване на системата и наливане на течност за запушване на утечки. В системата имаше някакви много малки пробиви и така ги отстранихме. Течноста беше италианска и качествена, не съм имал проблеми до сега.

Нов съединител от големите, Японски, сменен преди 60,000км

Масло на скоростната кутия преди 20,000km

Всички ремъци и ролки сменени преди 20,000km

Катализатор махнат още в началото и заменен с резонатор няма разлика в звука.

Мека връзка сменена с нова

Газов инжекцион Романо сложен преди 4 години. Работи прекрасно – градски разход 10.5 на 100.

Има гражданска и годишна винетка до средата на 2019.

Колата е с нови летни Toyo Дот 2017 и сравнително нови зимни Toyo с дот 2016. Джантите са 15-ки оригиналните на Mitsubishi.

Колата е пребоядисвана почти цялата, на времето като имах каско се възползвах максимално от това.

Имам доста останали части, пружини, стоп пластмаси и т.н.

 

Аларма:

Закупена от щатите авто-аларма Carvox с дистанционно палене на автомобила, радиус 1 километър с обратна връзка и пейджър (въпреки че в последно време ми прави номера и не хваща от далеч, подозирам че е разкачена антена). Всички настройки на алармата се правят от дистанционното. Има многобройни опции за допълнителни ексти.

 

Интериор:

Всички крушки на таблата, плафоните и т.н. заменени с бели SMD

Уникална ръчно изработена средна конзола с вградена мултимедия и навигация touchscreen, задна камера, re-radiating GPS антена, custom бутони с led подсветка. Вдичко свързано със sony DVD player през който могат да се гледат филми на екрана 16гб SD card included.

Предишния собственик е пушил в нея има следа на едната врата, тавана е напълно изпран и изчистен няма следи. Тапицерията е в перфектно състояние.

 

Тенекии:

Задна лява врата сменена с нова, един ТИР не ме видя под него и я вдлъбна до греда, нямаше усуквания.

Двата ботуша или както се наричат където стоят предните амортесьори, поради поява на ръжда, бяха напълно изрязани, презаварени с нови, китосани и пребоядисани (пак са ръждясали).

Доста части са пребоядисвани заради ужулвания. Колата е имала малки сблъсъци в предната част. Преди една година поради изгнивания около двете задни гуми, имаше изрязвания и подсилвания на шасито за всеки случай. За двете задни спирачки също са пуснати нови медни тръби за спирачна течност. Предните изгниха.

 

Проблеми:

В момента има някакво тропане при неравности отпред, подозирам че е биалетка. Естествено има забележки при боята, има ръжда, въпреки че веждите са правени 2 пъти. Време и е за масло. Сменям го на 10,000. Винаги съм ползвал ENOS 10/40. Трабва да се сменят и филтрите на купе и въздушния. ABS не работи от както е закупена предполагам е нещо в централния блок, вече го смених с такъв от комби нямаше промяна. Датчиците по гумите работят и 4-те. Алармата вече не хваща от километър.

 

Има и куп други неща които съм и правил и най-вероятно изпускам. В тази кола са вложени прекалено много средства, които ми беше пределно ясно че няма да си върна никога, но колата винаги ме е радвала и до ден днешен ще ми тежко да се разделя с нея.

 

Цена: 3000лв.

 

За контакти:

тел: 0885004481

има ме в: Viber / Whatsapp / Telegram

 

Снимки съм качил в гугъл драйв

 

DSC_0509_resized.jpg

DSC_0495_resized.jpg

DSC_0486_resized.jpg

DSC_0459_resized.jpg

Редактирано от rafaelo
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

Нова цена 2500, някой не е могъл да си маневрира колата от паркоместото като хората и предната ми броня го е отнесла :icon_censored:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нова цена 2500, някой не е могъл да си маневрира колата от паркоместото като хората и предната ми броня го е отнесла :icon_censored:

 

Здравей колега,

Пробвах да ти пиша ЛС, но ти е пълна кутията. Може да се счита за UP!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...
  • преди 1 месец ...
  • преди 2 месеца ...

Закупена гражданска отговорност до 27.08.2020

Тропането от пред е от долния крив носач, акумулатора е за смяна.

Редактирано от rafaelo
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Цена 1500... тази кола заслужава да пътува, не да виси на паркинга.

Редактирано от rafaelo
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

От днес галантиньо вече има нов собственик.

Да си го кара със здраве и да го радва както ме радваше толкова години и мен.

 

Темата е за ключ.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е затворена за допълнителни отговори.
×
×
  • Създаване...