Премини към съдържание

За Паджеро 4 - маска и гуми


Препоръчано мнение

Здравейте, имам 2 странични въпроса.

 

Интересувам се пасва ли маската между фаровете за моделите 11-14 на по-старите модели (07-11) без да трябва да се сменя бронята.

Гледайки снимки, за последните маски след 2015, май трябва и броня да се сменя, но като гледам тези двете са взаимозаменяеми. Идеята е разкрасяване.

 

Въпросът ми за гумите е, кой е най-големия размер побиращ се със стоково окачване на 18" джанта. Чета 265/65/18 се побира, но дали ще влезе 275/65/18?

 

Благодаря.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, имам 2 странични въпроса.

 

Интересувам се пасва ли маската между фаровете за моделите 11-14 на по-старите модели (07-11) без да трябва да се сменя бронята.

Гледайки снимки, за последните маски след 2015, май трябва и броня да се сменя, но като гледам тези двете са взаимозаменяеми. Идеята е разкрасяване.

 

Въпросът ми за гумите е, кой е най-големия размер побиращ се със стоково окачване на 18" джанта. Чета 265/65/18 се побира, но дали ще влезе 275/65/18?

 

Благодаря.

....ако искате само решетката да смените, да, стават и двете са взаимозаменяеми, за по новите ( от 2015 год. ) трябва и бранята да смените....

за гумите, стават ,но при пълен ляв или десен завой, гумите ще опират в подкалниците и ще ги прецакате.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...