Премини към съдържание

Неизяснен проблем Галан 136HP 1998


Препоръчано мнение

Добър вечер колеги имам проблем със галанта 2.0 136hp със газово (и доста окаян на външен вид но имам мерак да си го оправя) и след дълги мъки реших да се посъветвам със вас..... та към темата преди нова година гланта реши че трябва да ме остави от ряз пред един магазин във Варна .... и реших че може да няма бензин отидох налях 5литра във туба и горд се върнах... съответно наливам ... влизам ... вътя и няма братче неще да пали викам трябва да подкачи.... и почна едно бутане да е леко на баир и пак няма ...

След това почна разследване свещи кабели- добре .... взех нов датчик разпределителен вал- пак не пали .... взех комп със имболайзер и ключ и пак никой ..... взех даже и рейка със инжектори и т.н. и пак няма никой на среща... мъчи се леко да припалва но неуспешно ... смятам из тия дни да сменя газовата бутилка(че попринцип не я карам на газ) и да пробвам аварийно палене .... на самодиагностика нищо не вади .... датчик колянов вал дава правилните показания по мултицет ... проверени са още зацепване на ангренаш (по метод горна мъртва точка и си пасва със заводските белязки) TPS, реле бензинова помпа и т.н.

Незнам дали има връзка но преди да спре постоянно ми светеше лампата за гориво без значение какво количество има вътре ...

Та давайте някакви идеи .... Или ако има някой колега във Варна да дойде да паркира да сменим това онова ( че аман вече от пазарени на части на сляпо)

Благодаря предварително

Редактирано от Желязко Г. Д.
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...