Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Преработка на изпускателна система и колектори?


Препоръчано мнение

Здравейте, искам да попитам дали някой е правил подобно неще на 6А13 и има ли добър резултат (повишаване на мощност с малко)?

При положение, че има и малко повишаване на мощност бих инвестирал в подобно нещо...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Естествено, че има. Ако е направена и както трябва. Една хубава генерация би отишла към 2 000 лв. Според това какъв тип избереш (особено изпускател) зависи и поведението в оборотите. Мощност навярно може да стигнеш до 10-15 % отгоре.

Ето ти един готов проект на такъв Галант: http://www.extreme-tuning.bg/bg/project/Mitsubishi-Galant-V6---Exhaust-system

Аз лично бих ти препоръчал да провериш и: JS-design - Facebook

Редактирано от Михаил Атанасов
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Естествено, че има. Ако е направена и както трябва. Една хубава генерация би отишла към 2 000 лв. Според това какъв тип избереш (особено изпускател) зависи и поведението в оборотите. Мощност навярно може да стигнеш до 10-15 % отгоре.

Ето ти един готов проект на такъв Галант: http://www.extreme-tuning.bg/bg/project/Mitsubishi-Galant-V6---Exhaust-system

Аз лично бих ти препоръчал да провериш и: JS-design - Facebook

Много благодаря, колега!

2000 са ми много, но около 1000 - 1500 лв. съм готов да дам за генерация, която да доведе до позитивна разлика в мощноста и старта на автомобила. Ще се чуя с хората, за които си ми писал и ще споделя какво са ми отговорили!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...