Премини към съдържание

Колт1,3 автоматична скоростна кутия


Препоръчано мнение

Здравейте искам да попитам,предстои ми покупка на колт1.3 2006 полу автомат интересувам се за мнения относно работата на скоростната кутия? Благодаря предварително

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако е здрава (около 120 000км издържа една от основните части актуатори и излиза около 900лв смяна) проблеми нямаш. На мен ми харесва как работи (100 000 съм навъртял на такава, а съм карал и Edc и нормален автомат и cvt). Спрямо нормален автомат на кола произведена около 2005-та смятам, че сменя по-добре ( хора каращи Г-класа бяха приятно изненадани). Жена ми малко се дразнеше, че при кик даун се замисля (просто като трябва да смъкне две предавки има забавяне). Иначе си върви яко колата - стабилна и за бенз харчи малко.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако е здрава (около 120 000км издържа една от основните части актуатори и излиза около 900лв смяна) проблеми нямаш. На мен ми харесва как работи (100 000 съм навъртял на такава, а съм карал и Edc и нормален автомат и cvt). Спрямо нормален автомат на кола произведена около 2005-та смятам, че сменя по-добре ( хора каращи Г-класа бяха приятно изненадани). Жена ми малко се дразнеше, че при кик даун се замисля (просто като трябва да смъкне две предавки има забавяне). Иначе си върви яко колата - стабилна и за бенз харчи малко.

 

Колко вида актуатори има? Гледам, че в ebay има нов актуатор (Shift actuator) на фирмата Sachs за 177€.

Редактирано от pim1985
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честно казано нямам идея, но моя го смениха в Балкан Стар и знам, че горе долу в този диапазон излезе всичко. Може вече да има и по-достъпни. Аз така като гледах в eBay преди 3 години мисля, че имаше за около 600лв.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...