Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Проблем при подаване на газ.


Препоръчано мнение

Добър Ден на всички!Извинявам се за поста, който не е свързан с Мицубиши, но просто дайхатсу форум няма и затова реших, че тук все ще има някой който може да ми помогне.Става въпрос за заглъхване, да не кажа давене, между 1000-2000 оборота.Не мога да кажа точно, понеже нямам оборотомер, но на усет са там някъде.В движение и на свободен ход.При натискане на педала да кажем, до край или до някакво ниво малко след началото (някъде м/у 1000-2000rpm) глъхне все едно съм си махнал педала от газта или все едно се дави такова, след което някак си ги преодолява тия обороти и във високите няма проблем.Чека преди месец ми светеше но изкарах - клема на акумулатора и всичко се оправи.Възможно ли е да е от горивото или от ламбда сондата?Питам за горивото понеже това се случи след като зардих от ЛАЙТ ГАЗ в Пловдив на Рогошко шосе.А може би това е просто случайност.Когато е студена като че ли не ми ги прави тези номера, след като загрее се започва мъчението.Много странен проблем...Карах я на сервиз казаха че не виждат проблем.Може би защото двигателят е бил студен.Ще съм благодарен, ако някой успее да ми помогне с "диагнозата" понеже не разбирам много от коли(да не кажа хич).

Аа и да не забравя, модела е Charade 100 GIII,53 коня, 1993.

Поздрави, Стоян!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...