Премини към съдържание

Colt VI 1.3 2004 г. - проблем със сервото


monozona

Препоръчано мнение

Здравейте колеги, някой сблъсквал ли се е с проблем със сервото? Когато стартирам двигателя, и опитам да завъртя волана, усещането е като при автомобил без серво управление, когато поработи малко на обороти след около минута се оправя и волана омеква. Някой може ли да даде съвет от какво може да е проблема? В сервиза казаха, че можело да е от моторчето, защото като се закачи на компютър изписва STEERING ASIST, но без да отчита никакви грешки. За три години не съм имал никакви проблеми с автомобила, а този проблем ме тормози от три дни насам. Благодаря предварително за вашите съвети и коментари. Ако някой има информация за това от къде може да се купи втора ръка моторче за кормилната рейка ще ми бъде изключително полезно. Номера на моторчето е MR594094.

Желая ви спокоен ден и весел уикенд!

 

Снимка на моторчето на електрическата рейка https://ibb.co/fQBgQb

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Здравейте колеги, някой сблъсквал ли се е с проблем със сервото? Когато стартирам двигателя, и опитам да завъртя волана, усещането е като при автомобил без серво управление, когато поработи малко на обороти след около минута се оправя и волана омеква. Някой може ли да даде съвет от какво може да е проблема? В сервиза казаха, че можело да е от моторчето, защото като се закачи на компютър изписва STEERING ASIST, но без да отчита никакви грешки. За три години не съм имал никакви проблеми с автомобила, а този проблем ме тормози от три дни насам. Благодаря предварително за вашите съвети и коментари. Ако някой има информация за това от къде може да се купи втора ръка моторче за кормилната рейка ще ми бъде изключително полезно. Номера на моторчето е MR594094.

Желая ви спокоен ден и весел уикенд!

 

Снимка на моторчето на електрическата рейка https://ibb.co/fQBgQb

Здравей колега, при мен пък лампата SRS на таблото не угасва когато е на контакт колата а чак когато запаля не знам дали е нормално това и волана при завой след това не се изправя сам :icon_hmm: . Затова се разтършувах из нета, не знам дали някой ще ти продаде само моторчето втора ръка тук намерих рейка с моторче за 150 лв.Моят сайт има и доста ударени можеш да пробваш и там защото цената като ново сигурно е :icon_box: убийствена :icon_crying: . Лек ден!

Редактирано от kaceto
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...