Премини към съдържание

Проблем с системата за течност за чистачките


Препоръчано мнение

Здравейте колеги, от няколко дена имам проблем с пръскането на течността за чистачките. Когато задържа лоста чистачките започват да се движат, но течност няма. Проверих казанчето, има течност. Проверих да не са запушени пръскалките, но и те са добре и не знам от къде да гледам. Моля за съвет. Благодаря предварително.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Провери си помпичката да не е изгоряла ако не се чува никакво бръмчене докато натискаш лостчето, или са и се откачили кабелите, мъркучетата.. Нещо от този род

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А може ли да ми обясните къде се намира помпичката, защото гледах, но не можах да я видя. Голям новобранец съм.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Аз имах подобен проблем: казанчето пълно, моторчето върти, ръчкам с една игла в пръскалките, а то... При всяко отваряне на капака маркучетата се разкачват :icon_blush:

Като вдигнеш капака, близо до преден десен амортисьор вървят маркучите, които захранват пръскалките с течност. Черно гумено маркуче се свързва с бяла пластмасова тръбичка(която влиза в капака).Свързваш, затваряш и газ :drive: .При мен там е проблема.

Дано съм ти бил от полза :icon_angel:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, реших проблема като разкачих маркучите и ги продухах. Доста боклук излезна. Благодаря за съветите.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...