Премини към съдържание

Запитване за Mitsubishi Outlander 2.4 170hp с газов инжекцион?


Препоръчано мнение

Здравейте колеги , харесал съм да си купя един Mitsubishi Outlander 2.4 170hp 2004 г. автоматик с газов инжекцион Ланди Ренцо ! Тъй като досега не съм имал досег с такъв автомобил и бих искал мнението на колеги ,които имат такъв и да ме посъветват заслужава ли да се купи толкова стар автомобил с газова уредба и дали тя не е скапала двигателя ,който е на 250,000 км ? Също така скъп ли е за поддръжка, автоматиците здрави ли са и т.н. Четох и другите теми във форума, но не се ориентирах достатъчно добре и затова ви питам отново в тази тема ?! Цената която му искат е 7500 лв. и се чудя стрували си тази покупка !! Благодаря предварително

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги , харесал съм да си купя един Mitsubishi Outlander 2.4 170hp 2004 г. автоматик с газов инжекцион Ланди Ренцо ! Тъй като досега не съм имал досег с такъв автомобил и бих искал мнението на колеги ,които имат такъв и да ме посъветват заслужава ли да се купи толкова стар автомобил с газова уредба и дали тя не е скапала двигателя ,който е на 250,000 км ? Също така скъп ли е за поддръжка, автоматиците здрави ли са и т.н. Четох и другите теми във форума, но не се ориентирах достатъчно добре и затова ви питам отново в тази тема ?! Цената която му искат е 7500 лв. и се чудя стрували си тази покупка !! Благодаря предварително

.........като всеки стар автомобил и този си има недостатъците....1. скърцаща задница, дължи се на тампоните на напречните носачи, често и от тампоните на ст. щанги.....2.АГУ-то в течение на времето прецаква бенз. инжектори и става мудна на бензин,при студен мотор не иска да се форсирва и т.н...3.слаба спирачна система, криви дискове често, клеасват спир. апарати често......4. мотора е доста здрав и балансиран, но си иска реглаж на клапани поне на 40 к км. особено при работа с АГУ.....5. автомата е читав ,но пробега е солиден, така че може да очакваш изненади от него, макар и рядко.....ремонта е около 35% от стойноста на колата......6.обслужването му е евтино, в сравнение с други коли от този клас....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

Колега,карам Митсубиши Аутлендър 2.4 бензин 160к.с.2004г.Ръчка.Вкарах си го от Швейцария.Мога да ти кажа само едно.Уникален Автомобил.Сложих му Газов Инжекцион на БРЦ.Абсолютно никакви проблеми.Единствено немога да кажа нищо за Автоматичната скоростна кутия.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...