Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Нови тениски на клуба


TASSO

Препоръчано мнение

Здравейте колеги,

 

Подготвихме нов модел тениски с инициалите на фен клуба: Снимки на тениските

Прикачил съм снимки на пробния модел, като цвета на снимките леко подвежда от светлината на която са правени. На живо изглеждат по-нормално червено.

Цената на 1 тениска е 15лв, като имайте в предвид, че ще се изработват след заявена поръчка. При снимките съм качил снимка с ориентировъчни размери.

 

За да направите заявка може да използвате тази форма: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdXcdgFmpCjwb9qGvwZxH9Wyg0WEtyFD6HciZSMMJkfYqMZjQ/viewform

 

За да проверите данните за вашата поръчка може да ползвате този линк: https://docs.google.com/spreadsheets/d/12OiUu21f4Y9ixmc8KtOeznV9axHD5V1axf7J9ZrF0gQ/edit#gid=9846070

 

Поздрави!

Редактирано от TASSO
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 75
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Има ли вариант за черна тениска с червени надписи и лого?

 

Здравей колега,

 

За момента не, предишните тениски бяха черни и решихме да сменим малко гамата. Ако се изчерпят материалите за този тип тениски, може да помислим за смяна на цвета

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

а дали има вариант за детски тениски (за 6 годишно дете)?

 

Ще говоря с хората да измислим нещо.

Най-много да се наложи да измерих и да ми дадеш размери, както са посочени на схемата. Но първо ще проверя и ще пиша :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

добре, благодаря предварително за отзивчивостта !

 

Здравей колега,

Казаха, че имат размери за детски тениски, но за всеки случай измери една тениски на детето - по примера на снимката с размерите

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

Размерите на малкия са А - 46 В - 38.

Ще запиша във файла 2 тениски за мен и за съпругата ми. За малкия не мога да напиша, защото го няма размера ;)

С тениските може да ми пратиш и членската карта ако не е проблем.

Поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

Размерите на малкия са А - 46 В - 38.

Ще запиша във файла 2 тениски за мен и за съпругата ми. За малкия не мога да напиша, защото го няма размера ;)

С тениските може да ми пратиш и членската карта ако не е проблем.

Поздрави

 

Ще уточним размерите за малкия да видим, на какъв размер отговаря и ще го добавя като опция - за тениските няма проблем, когато станат ще се разберем как да ги изпратя

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Да дам малко информация за тениските - оказа се, че нямат наличен от нашия плат. При което им поръчах да ми доставят и бяха обещали днес да ми звъннат, но като всяко нещо в България.. никой не се обади.

Надявам се все пак в понеделник да са докарали плата и да може да се задвижат нещата

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да дам малко информация за тениските - оказа се, че нямат наличен от нашия плат. При което им поръчах да ми доставят и бяха обещали днес да ми звъннат, но като всяко нещо в България.. никой не се обади.

Надявам се все пак в понеделник да са докарали плата и да може да се задвижат нещата

 

Споко, Вики, не се впрягай, хубавите неща стават бавно!

За нас е важно, че нещата се възобновиха, :mitsu-smiley: клуба има нови членове и желаещи за фен артикули.

Както и че има хора като теб, отдадени на идеята и отделящи от времето си за общото благо, и при това безплатно! :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Споко, Вики, не се впрягай, хубавите неща стават бавно!

За нас е важно, че нещата се възобновиха, :mitsu-smiley: клуба има нови членове и желаещи за фен артикули.

Както и че има хора като теб, отдадени на идеята и отделящи от времето си за общото благо, и при това безплатно! :rulez:

 

 

 

Трябва да има и нови членове като мен например. Аз от една година съм собственик на Мицубиши-то ми и няма как да не стана фен на марката.

 

Хубавото си е Хубаво!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да има и нови членове като мен например. Аз от една година съм собственик на Мицубиши-то ми и няма как да не стана фен на марката.

 

Хубавото си е Хубаво!!!

 

Ще се радвам да се запознаем на някоя среща :)

 

А относно тениските.. продължава драмата с тъпия плат. След като не ми се обадиха нито в събота(както обещаха), нито в неделя.. Ние им звъннахме и се почнаха с глупостите, след което говорихме и със техни представители в София. Там казаха, че могат да съберат няколко килограма(което не ни върши работа на парчета).. Та ще видим дали ще измислят нещо друго.

През това време в Пловдив говорихме и с друга фирма, имат в наличност такъв плат, но за жалост цвета е по-различен и не върви..

Надявам се до края на седмицата поне половин топ плат да успеят да ни предложат.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ми кат нямат червен, да пратят един топ черен плат.

То червената бродерия и на черно добре стои---

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ми кат нямат червен, да пратят един топ черен плат.

То червената бродерия и на черно добре стои---

 

Ако не успеем да се разберем за червен ще видим да сменим цвета.. но черни вече си имаме, пък и лятото с черно е много зор. Ще се вгледам в някакви по-светли цветове

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Някои цветове не мога да ги свържа с :mitsu-smiley:

Това - синьо, жълто, розово, зелено, кафяво и т.н.

Май само бялото бих причислил като клубен цвят към червеното и черното...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Някои цветове не мога да ги свържа с :mitsu-smiley:

Това - синьо, жълто, розово, зелено, кафяво и т.н.

Май само бялото бих причислил като клубен цвят към червеното и черното...

 

Да и аз съм за бяло, но ме притеснява дали няма бързо да се цапа

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да и аз съм за бяло, но ме притеснява дали няма бързо да се цапа

Който се притеснява от това ,ще си вземе по две :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Който се притеснява от това ,ще си вземе по две :)

Или ще си ги перем от време на време :rofl:

 

Вики, ако има бял и черен плат ще искам и такива тениски.

Пускай нова графа в таблицата :icon_thumbup:

Редактирано от todormitew
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Или ще си ги перем от време на време :rofl:

 

Вики, ако има бял и черен плат ще искам и такива тениски.

Пускай нова графа в таблицата :icon_thumbup:

 

Ако до края на седмицата не намерят червен ще се ориентирам към бял..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Също подкрепям бяло, черно, с яки, без яки.. общо взето ме радва каквото и да е :) бродерия само на този по-плътния плат ли могат да правят ?

Редактирано от Михаил Атанасов
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Също подкрепям бяло, черно, с яки, без яки.. общо взето ме радва каквото и да е :) бродерия само на този по-плътния плат ли могат да правят ?

Може и на други, но на кои стои добре и на кои не.. не мога да кажа. Спрях се на този плат понеже е близък до този на старите тениски, а там бродерията стои много добре.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Платът е хубав да, обикновения е по-лек но бродерия няма да стои добре на тънък плат. Като не намират червен - бял е супер ! С яки имат ли модел или трябва да е еднаква партидата ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Платът е хубав да, обикновения е по-лек но бродерия няма да стои добре на тънък плат. Като не намират червен - бял е супер ! С яки имат ли модел или трябва да е еднаква партидата ?

 

Пуснах запитване за тениска с яка, ако излезе нещо прилично ще покажа :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...