Премини към съдържание

Електромоторчето, което превключва от топло на студено остана в едно положение


Препоръчано мнение

Моторчето, което превключва от топло на студено остана в едно положение, и сега духа само студено, гледахме го с компютър но остава на 12-14%. ремонтира ли се или от къде да си купя ново и читаво? Благодаря.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Моторчето, което превключва от топло на студено остана в едно положение, и сега духа само студено, гледахме го с компютър но остава на 12-14%. ремонтира ли се или от къде да си купя ново и читаво? Благодаря.

 

А,дали са еднакви на всички модели?Гледам,гледам,не си писал модел,звездите мълчат....http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/biggrin.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А,дали са еднакви на всички модели?Гледам,гледам,не си писал модел,звездите мълчат....http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/biggrin.gif

Моделът е Грандис 2010г :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Моделът е Грандис 2010г :)

.....не търси проблема в моторчето ,а в кранчето.....този модел не е като на леките автомобили Мицубиши.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В кое кранче?

....на чешмата.... :D

.....моторчето ,което бута клапата за топло и студено, бута и кранчето ,а то спира или пуска водата....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

....на чешмата.... :D

.....моторчето ,което бута клапата за топло и студено, бута и кранчето ,а то спира или пуска водата....

[/quискате да кажете ,че кранчето е заседнало? защото на компютъра се вижда как не могат да се променят процентите на завъртане на моторчето. Кой може да ми го оправи? препоръчайте ми проверен сервиз. Благодаря!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

искате да кажете ,че кранчето е заседнало? защото на компютъра се вижда как не могат да се променят процентите на завъртане на моторчето. Кой може да ми го оправи? препоръчайте ми проверен сервиз. Благодаря!

....ми не може, защото моторчето се опитва да завърти кранчето , но то пък е блокирало мнеханично......елате да ви го оправя....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

....ми не може, защото моторчето се опитва да завърти кранчето , но то пък е блокирало мнеханично......елате да ви го оправя....

къде се намирате вие? ако може телефон за връзка :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...