Премини към съдържание

Space Wagon GLXi- въпрос за климатик


Препоръчано мнение

Колеги, искам да питам запознатите следното:

 

Има ли достъп до радиатора в купето на Space Wagon GLXi (N43W/4WD) за да се сменят гумичките или трябва да се маха цялото табло?

 

Давах колата за ремонт на климатика, изолираха двете части (в коша и в купето), отпред системата държи налягането и се оказа, че трябва да се ремонтира радиаторчето в купето.

 

Та преди това искам да разбера ако някой има опит с това, дали може да стане без сваляне на табло.

 

Благодаря предварително!

Редактирано от ZAPPA
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Колеги, искам да питам запознатите следното:

 

Има ли достъп до радиатора в купето на Space Wagon GLXi (N43W/4WD) за да се сменят гумичките или трябва да се маха цялото табло?

 

Давах колата за ремонт на климатика, изолираха двете части (в коша и в купето), отпред системата държи налягането и се оказа, че трябва да се ремонтира радиаторчето в купето.

 

Та преди това искам да разбера ако някой има опит с това, дали може да стане без сваляне на табло.

 

Благодаря предварително!

 

Няма запознати или поне няма желаещи да отговорят. :)

 

Тогава да ви кажа аз, ако ви се прецака вътрешният радиатор, ще се наложи да се маха таблото.

И на тази дърта, вкоравена котора ще се почупят прастмасовите детайли, после следват прекрасни звуци, де скърцане, де пукане.

 

Мисля да предоставя това удоволствие на някой следващ... :drinks:

Редактирано от ZAPPA
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Няма запознати или поне няма желаещи да отговорят. :)

 

Тогава да ви кажа аз, ако ви се прецака вътрешният радиатор, ще се наложи да се маха таблото.

И на тази дърта, вкоравена котора ще се почупят прастмасовите детайли, после следват прекрасни звуци, де скърцане, де пукане.

 

Мисля да предоставя това удоволствие на някой следващ... :drinks:

 

Радиаторчето на климатика МОЖЕ да се извади без да се маха таблото, а само е необходимо да се демонтира жабката с металната лайсна под нея. За монтажа вече е по-трудно и вероятно ще стане с леки компромиси. Зависи от майстора и неговото желание.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...