Премини към съдържание

Скоростна кутия Space Wagon


Препоръчано мнение

Здравейте, търся скоростна кутия за Space Wagon 2.4 gdi, 4x4, 2002 г. Знаете ли откъде може да се намери?

 

И още един въпрос - майсторът казва, че много му прилича външно на такава от Outlander. Възможно ли е да са същите, тъй като това е по-масов модел и би била по-лесна за намиране.

Редактирано от nikovas
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пълно е със части,момче,..какво се чудиш ,,,на твоята какво и стана?

http://www.car24.bg/pcgi/car.cgi?act=3&adv=11368723229810056&avto=Mitsubishi_Space-wagon

http://mitsubishi.car24.bg/pcgi/car.cgi?act=4&f1=0&f3=Mitsubishi&f4=Space%20wagon&f5=2

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря! Не се бях сетил да търся в тези сайтове (доста тъпо от моя страна :)).

Скоростите си работят, но се появи сериозен шум. Според майстора се е изкривила някаква ос и има променена геометрия. Аз лично не разбирам от такива неща и не мога да дам компетентно мнение.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Оказа се, че няма толкова много варианти. Намерих само две с голяма разлика в цената. По-скъпата разбира се е наблизо и мога да я сравня с моята. И двете работят, но не съм наясно дали са еднакви.

 

Има ли някакви вариации в кутиите или спокойно да поръчам другата?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На кутията трябва да има номерация на модела и ако ти дадат от друга 4-ка .Сигурно има разлика в шлиците ,затова трябва да е същата...има разлика и в зъбчатките,но си потърси и друг майстор,докато търсиш и от другаде кутия.Изборът ти трябва да бъде в по изгодният вариант,като я взимаш провери я чрез завъртане на всички скорости и гледай какво влиза и какво излиза отзад.

Редактирано от nikovas
Правописни грешки
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега и аз също имах такъв проблем ,но го реших много бързо като взех от Галант 2000 кубика кутията и само изкарах само валовете и ги смених със старата кутия еднакви са.

 

Sent from my T03 using Tapatalk

Редактирано от nikovas
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 месеца ...

Здравейте, колеги!

 

Все още издирвам скоростна кутия за моето Вагонче. Проверих всичките обяви в България, но или вече са продадени, или не са за 4х4. Ще ви бъда благодарен ако помогнете с някаква идея, например сайтове в Германия, Австрия или някъде другаде в Европа.

 

Благодаря предварително!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...