Премини към съдържание

Продавам Mitsubishi Galant 2.4 GDI


Препоръчано мнение

Здравейте, колеги,

 

Продавам си Галанта, тъй като откакто съм в София съвсем не го карам. Ако въобще ми трябваше кола в София, щях сам да я стегна, но живея на 15мин пеша от работата, а нямам условия да я стопанисвам. Колата се намира в Пловдив в момента.

 

Безупречните години заедно с Галанта ме спират да го обявявам за части или нещо подобно, защото смятам, че собственик с нужното отношение и разумна инвестиция може да му се порадва още време. На близо 180 хил. км по километраж, взел съм я на 139 хил. през 2011г. Забележките ги виждате, не искам да ги крия. Няма сериозни удари или катастрофи. Само класическата ръждичка на галантите и лек страничен удар в тясна уличка с неколегиален шофьор.

 

Малко детайли:

 

Mitsubishi Galant 2.4 GDI (150 к.с.) 1999г.

 

CD player with MP3/WMA Alpine: http://www.crutchfield.com/S-cgoakGkD8qL/p_500CDA9856/Alpine-CDA-9856.html

 

4 лети джанти – (BSA) купени на няколко месеца за 350 лв преди 2 години.

 

Разхода е уникален, колегите с GDI ще го потвърдят, а тези минали през Милен от Пловдив – 100% . Градско в София съм бил на 10-11 л/100, извънградско 6.5, с климатик – около 7,5 л/100.

 

За всичко по колата, дори за масло съм ходил при Милен в Пловдив. Прилагам и линк към обявата.

 

Цената: 2350 лв. (за сериозни кандидати от форума цената ще бъде 2100 лв. + чисто нов акумулатор)

 

Поздрави,

Светлин, 0896 316 370

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги,

 

Новата цена на колата е 1950лв. за съфорумци. Ще добавя и чисто нов акумулатор.

 

Поздрави,

Светлин

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Здравейте, колеги,

 

Новата цена на колата е 1800лв. за съфорумци (ще добавя и чисто нов акумулатор).

 

Поздрави,

Светлин

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Здравейте, колеги,

 

Галанта е на 1600лв., склонен съм на още една лека корекция и после отива за части.

 

Поздрави,

Светлин

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...
Гост
Тази тема е затворена за допълнителни отговори.
×
×
  • Създаване...