Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Диск за навигация


Препоръчано мнение

Здравейте, колеги ! От скоро притежавам каризма 1.8 гди 2002г елеганс. Много съм доволен от покупката си, но имам един проблем с дисплея на навигацията, не работи изисква диск. Човека от който я купих ми каза че след като е сменял акумолатор това се е случило . Сега не мога дори радио станцията да си сменя. Има ли някой подобен диск ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, отново ! За решаване на ситуацията търся колега, който има сервизен диск за навигацията. Моля пишете на ЛС от мен почерпката е гарантирана.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, разцъкай тази тема и виж пост номер 29. Може и да ти помогне, има линк за теглене на диска. http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showtopic=17313&st=20

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, разцъкай тази тема и виж пост номер 29. Може и да ти помогне, има линк за теглене на диска. http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showtopic=17313&st=20

 

Мерси Илиев. Изтеглих го даде грешката след нея остават само 4 фаила , толкова ли трябва да са ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нямам идея, никога не съм правил това упражнение. По-скоро питай някой колега, писал в темата. Има значение и с какъв модел навигация си, пробвай да гугълнеш въпроса, ще ти излезне много инфо със сигурност.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги най-накрая намерих решение на моя проблем. С огромни благодарности към колегата от град Бургас, който има оригинале диск за каризма 1,8 гди 2002г. Изключително коректен човек за всеки който се сблъска с подобен на моя проблем. Освен това той продава и прекрасен модел на същата кола модел елеганс с всички екстри. Горещо препоръчвам :icon_rock:

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11459442315249388&slink=e5tv8w

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 5 месеца ...

Здравейте,

кандидат тъст ми свали акумулатора на своето Мицубиши Каризма ГДИ 2л. 2000г. и сега навигацията му не работи, глупавото в случая е че покрай нея и радиото не работи - не могат да се избират станции и т.н.. На екрана на навигацията е изписано , че иска диск. Чета по форумите, че е често срещан проблем и за да се отстрани е необходим диска за навигацията с който колата е излязла от завода. За съжаление не разполагаме с въпросния диск. На устройството пише P063. До колкото разбирам става въпрос за навигация MZ312139. Предполагам, че същата е инсталирана и на други модели на Мицубиши около 2000г. Моля ако някой от вас знае от къде мога да сваля диска за навигацията или може да ми изпрати .iso на такъв диск ако разполага с него. Благодаря ви предварително

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

Никой ли не разполага с такъв диск?

 

 

Здравей, колега! Аз вече се сдобих с този безценен диск. Ако си от софия ме потърси на тел 08999 009 61

Редактирано от RosenStankov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...