Премини към съдържание

Как да настроя дисплея който показва разхода на гориво на Спейс стар 1,6 2003г.


Препоръчано мнение

Как да настроя дисплея който показва разхода на гориво на Спейс стар 1,6 2003г.???? Колеги интересувам се как да настроя малкото дисплейче да ми показва разхода на гориво,че дъщеря ми си игра да натиска копченцата му и сега ми показва една иконка с бензин колонка и някакви 620км. който намаляват,а интересното е че няма много бензин в резервоара и свети лампата на резерва.Преди това ми показваше 6,9л/км. заедно с външната температура и часа. Моля за точни упътвания кой копчета да натисна и задържа за да се получи пак старото показание.Едно уточнение има ли значение колата да е с фабрично радио или не,защото моята е с СД-Пайнер а не с оргиналното и в книжката като се рових все има илюстрации с оригинала.Очаквам помощ и ако има и някакъв снимков или видео материал още по-добре.Моля за връзка на Л.С или в темата или 0988900004

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

пъха се ключът (не се завърта)

натиска се и се държи безцветното копче под дисплея на компютъра - (reset-а)

докато държим копчето, завъртаме ключа, така че да светнат индикаторите по таблото (не се запалва автомобила)

все още държейки натиснато безцветното копче, натискаме бутона в дясно - SET, с който се превключва между трите показания. Избраното ще седи така докато не се смени отново по тази процедура.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...