Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Джанти каризма 1.6


generalvazov

Препоръчано мнение

Колеги имам следния проблем : миналата година си купих джанти от опел 4X100 за мицубишито и след като цяло лято се чудя защо ми "бият" гумите при условие, че са нови установих че вътрешният отвор на опелските джанти и тези на каризмата са с няколко милитерта разлика-на опела са 56,5мм а на каризмата 56мм. След няколко посещения от различни гумаджии никой не ми помогна защото не можело толкова малки втулки да се сложат, евентуално да се разшири отвора и пак втулки. Въпроса ми е може ли по някакъв начин да се "побългарят" за да ги карам лятото или просто да ги продавам ? post-14841-019633700 1455374242_thumb.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги имам следния проблем : миналата година си купих джанти от опел 4X100 за мицубишито и след като цяло лято се чудя защо ми "бият" гумите при условие, че са нови установих че вътрешният отвор на опелските джанти и тези на каризмата са с няколко милитерта разлика-на опела са 56,5мм а на каризмата 56мм. След няколко посещения от различни гумаджии никой не ми помогна защото не можело толкова малки втулки да се сложат, евентуално да се разшири отвора и пак втулки. Въпроса ми е може ли по някакъв начин да се "побългарят" за да ги карам лятото или просто да ги продавам ? post-14841-019633700 1455374242_thumb.jpg

Здравей,колега.Единствения начин за побългаряване,който аз знам е да навиеш лепенка /трябва да потърсиш по-подходрща/около главините,зависи колко е плътна лепенката по-малко или повече оборота да навиеш.Качваш джантите с гумите на колата вдигаш 130- 150 км/ч и ако не тресе си се справил,ако тресе сваляш предните махаш каквото си навил и наново.Дано си ме разбрал,ако не питай,ще дообесня.Успех с начинанието на пролет.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Май ще пробвам с лепенката по главината, защото другия вариант със стругара ще излезне безмислено скъпо за тези джанти ... Благодаря за помощта.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...