Премини към съдържание

Проблем с отоплението на Space Star 2002 1,9/115


benquick

Препоръчано мнение

Здравейте Колеги,

 

изникна ми проблем с парното и не знам какво да погледна. На кратко - колата работи на по-високи обороти, около 1100-1150 (при нормално състояние-750-800). Загрява нормално, но в същото време парното подава хладък въздух, климатикът работи на същите градуси и след загасяне на двигателя се включват перките и вентилатора. Антифриз има до средата на казанчето, колкото беше сипано при смяната на ремъците преди 5 месеца. До 29.12. не съм имал проблем от такова естество. Последно е ремонтиран алтернатора (сменени ротор и четцици) на 18.12., но след интервенцията съм изминал близо 600км. Дали някой се е сблъсквал с подобен проблем или да може да даде съвет?

 

 

Благодаря предварително

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имам предвид, че го пуснах за проба. Единствено оборотите се променят, но подавания от него въздух е хладен като от парното. При изключване на климатика и загасване на двигателя, перките се включват нормално.

Редактирано от benquick
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сега се сетих, снощи след каране около 40 минути, маркучите от и към радиатора бяха студени.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тука вече става лошо - отива към запушен радиатор в купето :mad:

Я все пак кажи към кой радиатор - този отпред ли? Щото тогава отива към термостат.

Какво показва термометъра в купето, като си я покарал 10 - 15 минути?

Редактирано от Peter G
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...