Премини към съдържание

Централно заключване


coolta

Препоръчано мнение

Здравейте фенове на Мицубиши. Имам проблем с централното заключване. Нямам дистанционно, отключвам с ключ. Колата е Space star 1.3 бензин 2001. Изведнъж спря да работи централното. Проверих всички бушони, всичко е ок. Един приятел я поразгледа и каза, че имало прекъснат кабел между шофьорската врата и шасито, най-вероятно. НЕ се чува абсолютно нищо когато завъртя ключа, на която и да е врата... Да се е случвало на някои!!!

Редактирано от TASSO
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Проблемът отива към модула.Двете предни и задната задействат заключването чрез ключалката.Аз сложих аларма и вече не използвам ключ.Успех!

Редактирано от Топалигов
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами ако има прекъснат кабел ,дали ще свърши работа тази аларма!!!Този приятел който я гледа,проследява нещо.Тръгна от багажника и стигна до шофиорската врата,каза че тя била водеща и не стигало ток до нея.Дали да сменя релето.Някои знае ли кое реле е за централното.Не ми се ще да я водя на сервиз по празниците да ме дерът.Ще я мъча до януари.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Огледай масите по купето. Нещо не контактува добре. Ако трябва извади всички конектори на вратите, напръскай ги с контактен спрей и ги закачи отново. Нещо дребно е, няма да се плашиш.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не съм наясно в детайли с централното на Спейс Стар-а,правил съм си сам на друга кола.На вратата/вратите/ има контактор,който подава импулс при завъртане на клю ча--закл/откл..И...логично е поне единият от трите контактора да работи.Мисля,че няма главен,с особено захранване.Та,за да се оправи централното,си мисля азhttp://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_hmm.gif,дали не е модулът.Това малко мозъче,ако е мокрено,прашасало или откачано.може да има хлабава или окислена връзка.Но,нека го види този,който ще монтира алармата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Значи ,попринцип нямам опит с колите,но напоследък се нахъсвам все повече и повече.В строителството съм бомба и бих казъл че съм сръчен с тез рачички.Удома майстор не е влизал ,така че мисля сам да се заема с монтажа на алармата.Естествено с ваша помощ,надявам се!!!

Редактирано от coolta
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Значи ,попринцип нямам опит с колите,но напоследък се нахъсвам все повече и повече.В строителството съм бомба и бих казъл че съм сръчен с тез рачички.Удома майстор не е влизал ,така че мисля сам да се заема с монтажа на алармата.Естествено с ваша помощ,надявам се!!!

 

http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/smile.gif И аз бях така преди много години.Сега съм намерил знаещи хора,да решават проблемите,които аз не мога.Вече само контролирам и върша работата,която разбирам. Има една мъдрост-Ако си гладен,а имаш шепа брашно,по-добре го дай на хлебаря, да ти направи питка,щото може да останеш гладен. Изкарай пари с това,което можеш и плати на специалист,който може! Иначе, ако купиш нова аларма,тя върви със схема на свързване.http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/good.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...