Премини към съдържание

Препоръчано мнение

Това го направих.Но как да стигна до лагера нали трябва да се извади външното каре от шенкела да се избие лагера? Имали някакъв захват или е раждясало карето в шлиците?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това го направих.Но как да стигна до лагера нали трябва да се извади външното каре от шенкела да се избие лагера? Имали някакъв захват или е раждясало карето в шлиците?

....ръжджасало е яко и трябва на преса, ако и това не помогне, ще трябва оксижена да играе ......тогава може би ще се наложи да се сменя и карето, но зависи от това колко ще го грееш.......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Имам същия проблем . Казаха ми че на пресата се пръскал понякога и шенкела. А има ли вариант за закупуване само на крайното каре.

От две места ми казаха, че се купува цялата полуоска

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

здравеите,искам да питам ква е разликата в моделите на паджеро пинин 1,8 GDI и MPI и дали двата мотора стават на гас мерси мн

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте успях след 2-седмично киснене и яко бой , на 80 тона преса не излезе поръчах си 2-ра рака и със злоба вече успях.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 години ...

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...