Премини към съдържание

Постоянно рестартиращ се бордкомпютър на Каризма '03 1,6 бензин


mitadoc

Препоръчано мнение

Здравейте,колеги,нов съм тук, от известно време карам Каризма Елеганс 1,6 от 2003-та. От няколко седмици постоянно ми се нулират показателите на дисплея вски път,когато загася двигателя на колата.Ако го включа до 5-10 минути - си стоят,но ако престои повече без да се пали - изчезват и започва от нищото - няма температура, няма разход, само оставащите км пробег,но те дори не са верни,защото на празен резервоар показва около 200 км още,което няма как да стане.

 

Та,има ли някакъв начин да се запазват тези данни,когато се изключи двигателят колата,както си беше преди? Не знам какво съм натиснал,наистина. Много ще съм благодарен на помощта ви.

 

Колата е от аватара.

П.С. Радиото ми е оригиналното, с белия бутон.

Редактирано от mitadoc
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Здравей , не знам дали не е късно за отговор но , ако имаш възможност изтегли си manuala , за автомобила и виж там дали няма да излезе нещо ,, за този проблем ,при мен се нулират сами , само ако акумулатора е много слаб и не иска да запали ,, иначе ги пази . Дано разрешиш проблема си :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...