Премини към съдържание

Къси светлини


Препоръчано мнение

Здравейте,

Снощи ми се появи следния проблем: Излезнах с колата и спрях до един приятел за малко да го видя и след това след като реших да тръгвам пускам фаровете и не светят,габарити светят къси не светят,пуснах дългите те си работеха.Тъй като беше вечер и е тъмно не ми се занимаваше да гледам какво може да има,та днес погледнах за бушони всичко беше ОК,отворих капачето на фара и барнах буксите нищо повече и светна,а след това и другия светна.Но след това пак спряха и дори когато пусна фаровете се чува машинката за няколко секунди и не ги включва.. Та искам да попитам какво трябва да проверя и какъв може да е проблема ако имате идеи :mitsu-smiley:

 

Късите и дългите са на 1 крушка,но не мисля,че са изгорели понеже днес светнаха и после пак изгаснаха.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Опитай с тънка отверка да изкараш средната клема от куплунга. Стисни я леко с клещи за да прави добър контакт. Вкарай я оъбратно и си готов.Ако не стане - ей това от картинката. Има и по лош вариант - ключа на волана, ама там си е филм.

http://www.avtotrgovina.com/image/cache/data/katalog/avtoelektrika/konektorji-in-nosilci/AM%20ACS%20H4-600x600.jpg

Редактирано от Peter G
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност проблема е бил друг.Крушката е била тръгнала да изгаря и от тръскане или удар се святка и после пак изгася.Просто си мислех,че директно изгаря а не така постепенно :D :mitsu-smiley:

Редактирано от Todor_carisma
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...