Премини към съдържание

Мнение


Препоръчано мнение

Zdraveite na vsi4ki. Pomognete s mneniy i saveti re6il sam da si kupy space star do 8000-8300 shte namery li za tezi pari i kakvo da gledam pri tarseneto.Blagodary predvaritelno. :icon_thumbup:

 

Здравейте на всички. Помогнете с мнение и съвети. Решил съм да си купя space star до 8000-8300лв. Ще намеря ли за тези пари и какво да гледам при търсенето? Благодаря предварително. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Първо добре дошъл :icon_thumbup: Но имам една молба повече да не пишеш на маимуница защото ми отне 30 мин.да ти прочета двете изречения :icon_blush: Ако вземеш да поразгледаш форума ще видиш как се общува в него :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, мога да ти дам непрофесионално мнение (чисто потребителско)

Притежавам SPECE STAR '99 1.3 много сам доволен ,добра возия ,много просторно купе, разхот ~6,3 извън и ~7,7 в град. почти не вярно това за частите като се има предвид колата (предната ми кола беше Пежо 307) почти аналогични цени единствено малко по-трудно се намират. Това е според мен каквото и да гледаш при покупката ВСИЧКО Е КЪСМЕТ АЗ ТИ ГО ЖЕЛАЯ

УСПЕХ

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...