Премини към съдържание

спейс стар 1,9 DID


Препоръчано мнение

Здравейте, от няколко месеца имам това спейс старче (1.9 DID 2004) и забелязах че когато заредя с по малко от 15 литра не ми ги отчита на борд. комп.(зареждам при показание 50 - 70 км оставащи до зареждане) иначе на индикатора който е до километража си ги отчита. Яко някой може да даде съвет кое и къде да погледна ще съм му благодарен.

Редактирано от H.Stefan
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, от няколко месеца имам това спейс старче (1.9 DID 2004) и забелязах че когато заредя с по малко от 15 литра не ми ги отчита на борд. комп.(зареждам при показание 50 - 70 км оставащи до зареждане) иначе на индикатора който е до километража си ги отчита. Яко някой може да даде съвет кое и къде да погледна ще съм му благодарен.

И при мен е така-зареждай до горе и всичко ще е наред :mitsu-smiley: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Така е колеги, но днеска при оставащи 170 км заредих 20 лева и не ми ги отчете... Ще ви се вслушам в съветите и ще палня колкото мога, но ако някой знае къде да пипна за да оправя проблема ще е супер

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...