Премини към съдържание

Осветление конзола за парно


Препоръчано мнение

Колеги не ми свети едната конзола за парното,днес успях да сваля радиото и основния панел,но неможах да стигна до тези крушки.Та въпроса ми е къде се намират и как се стига до тях.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако става въпрос за Space Star, трябва да свалиш самата конзола като откачиш жилата и буксата за управление на вентилатора на парното. Намират се от задната страна и по спомен са същите като тези на подстветката на таблото, само че със сини шапчици.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако става въпрос за Space Star, трябва да свалиш самата конзола като откачиш жилата и буксата за управление на вентилатора на парното. Намират се от задната страна и по спомен са същите като тези на подстветката на таблото, само че със сини шапчици.

 

Да за звезда става въпрос,но като гледах няма да е лесно да извадя жилото за парното

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Те май и двете жила се откачат по един и същи начин.

Колега пак ги гледах и според мен няма как да го откача жилото без последствия.Как се откача жилото от копчето така и не ми стана ясно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че едното жило се измъкваше от пластмасовото зъбното колело като го дръпнеш нагоре, пък другото надолу.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,колега.След като махнеш болтовете на конзолата,трябва да я измъкнеш от мястото и.Тогава се виждат жилата на парното.Завършват с кръгли накрайници,които са нанизани на кръгли щифтове.Много внимателно трябва да стиснеш щифта (от двете му страни има нещо като щипки) и да измъкнеш жилото.По същия начин се демонтира и второто жило.Чак тогава ще имаш достъп до осветлението му.Успех.Надявам се да съм ти помогнал.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...