Премини към съдържание

Проблем с оборотите.....


galin272

Препоръчано мнение

Здравейте на всички нов съм в форума и от скоро съм с Мицубиши Каризма 1.8 ГДИ 99г. След като я закупих я закарах да сменя консумативите (ремък,ролки,филтри, масло,свещи)и след като я взех от сервиза забелязах следния проблем който преди това го нямаше.В градски условия при спиране на светофар при натискане на съединителя и спирачките колата губи обороти и гасне (не на всяко спиране но по 1-2 пъти). Един мой познат е имал същата каризма и ми каза, че в сервиза ако са сваляли акомулатора се получава този проблем и при него след известно време (седмица две) се е оправило. Искам да попитам някой сблъсквал ли се е с подобен проблем и какво мога да направя по въпроса? Извинявам се ако не съм дал правилно пояснение на проблема........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито за покупката, колега. Незнам как е при Каризмата, но при Галанта, след разкачане на акумулатора му трябва известно време за да се самообучи. Можеш да опиташ следното: запали колата и я остави да работи на място, докато не достигне работната си температура и след това още 10 минути без да пипаш газта.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито за покупката, колега. Незнам как е при Каризмата, но при Галанта, след разкачане на акумулатора му трябва известно време за да се самообучи. Можеш да опиташ следното: запали колата и я остави да работи на място, докато не достигне работната си температура и след това още 10 минути без да пипаш газта.

 

Благодаря ще пробвам и се надявам да се оправи, защото е много кофти така и се притеснявам да не е нещо друго.. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Внимааааателно прочети и тази тема - http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showtopic=697

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Внимааааателно прочети и тази тема - http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showtopic=697

 

Благодаря много за информацията намерих нужното ми от дадения пост и го направих дословно и сега всичко е ок вече. Още веднъж Благодаря много :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...