Премини към съдържание

Дросел клапа на Паджеро Пинин 1,8 GDI


Препоръчано мнение

Здравейте,

сега се връщаме от сервиза, където ни залепиха единия от магнитите на дросел клапата ...Това се наложи след като индикатора показа грешка в двигателя и колата загуби мощност. Установи се, че има проблем с разлепен магнит...Монтьора твърди, че е залепил здраво магнита, но не е сигурен в центровката му. Направихме едно пътуване до близко село и се зарадвахме първоначално, тъй като след ремонта всичко изглеждаше наред...уви...на последните 2-3 км индикаторната лампа отново светна и отново няма мощност...

Има ли някой предложение какво да правя???

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мммддаа и ние сме с такъв проблем на пинин 2.0,това им е болното място.лепите до откат и после нова около 2000лв.ми обявиха:)

 

:help: :icon_blush:

и на нас така ни казаха...някой може ли да ни помогне???

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Може, може...... Сваляте клапите и по Еконт за Пловдив. Подробности на лично или на телефона в профила ми.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Аз имах проблем с дросела лятото. Магнитът ми беше на малки парченца, след като не открих втора ръка от тук, поръчах през ebay рециклиран и за сега нямам оплаквания. Всичко ми излезна 1100 лв. :(

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...