Премини към съдържание

Проблем с паленето


Препоръчано мнение

Здравеите колеги.Имам един проблем с моят спеис.Студена пали от раз загрее ли и я оставя паркирана за известно време не пали.Трябва да истине и пали като часовник.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите колеги.Имам един проблем с моят спеис.Студена пали от раз загрее ли и я оставя паркирана за известно време не пали.Трябва да истине и пали като часовник.

Здравей, на друга марка японски автомобил, но доста сходен съм. Това обаче прилича на комутатор. Баща ми на Рено Меган му го диагностицираха по следния начин. Когато не пали залива се комутатора с чаша вода и пали. Ако запали значи е комутатор. Успех и да споделиш оправил ли си го.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:tidavidish: Редактирано от lesko
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, на друга марка японски автомобил, но доста сходен съм. Това обаче прилича на комутатор. Баща ми на Рено Меган му го диагностицираха по следния начин. Когато не пали залива се комутатора с чаша вода и пали. Ако запали значи е комутатор. Успех и да споделиш оправил ли си го.

:icon_doh:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...