Премини към съдържание

Позиция на (сензора) до дросела


Препоръчано мнение

Здравейте колеги!!За много години живи и здрави!!!Искам да попитам как се настройва това от снимката?В заглавието на темата съм написал(сензор)защото незная как се казва.Да споделя и проблема!Преди да сложа ГИ обороти се бяха променили леко,играеха ту леко високи ту ниски много.И така-майстора на ГИ ми сподели че знаел от какво е и ще го оправи.След като си взех колата от майстора ми показа къде е пипал,а от форума разбрах,че там не трябва да се пипа и така.Та въпроса ми е има ли начин това да си се върне в първоначалната си позиция?Колата е Колт V 1.3 12 V 1997 год.Благодаря ви и дано има начин за оправяне.В кръг съм оградил за това което казвам.

post-14549-049136600 1420399904_thumb.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

С мултицет - мериш му съпротивлението като подадеш газ с дросела. Трябва да отчита в момент на леко преместване на дроселовата клапа(да рабитят в пълен синхрон). Другия вариянт е на елкон ама ще са излишни 10-20лв.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

С мултицет - мериш му съпротивлението като подадеш газ с дросела. Трябва да отчита в момент на леко преместване на дроселовата клапа(да рабитят в пълен синхрон). Другия вариянт е на елкон ама ще са излишни 10-20лв.

 

 

Благодаря за инфото ще се постарая да опитам да го наглася!Ако ли не склонен съм да да си платя но да си стане всичко както трябва.Още веднъж благодаря за насоката!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...