Премини към съдържание

Ангренаж комплект?


Препоръчано мнение

Здравейте, имам следното питане какво включва смяната на ангренажа,колко ремака,ролки трябва да се сменят? колата е Спейс стар 1.9 d-id 102 hp 2001 година. препоръчайте ми марка производител на частите. Благодаря поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, имам следното питане какво включва смяната на ангренажа,колко ремака,ролки трябва да се сменят? колата е Спейс стар 1.9 d-id 102 hp 2001 година. препоръчайте ми марка производител на частите. Благодаря поздрави

.....един ремък агренажния, една обтяжна ролка и водната помпа, която се води и като паразитна ролка и се сменя заедно с ремъка.......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

.....един ремък агренажния, една обтяжна ролка и водната помпа, която се води и като паразитна ролка и се сменя заедно с ремъка.......

Благодаря,да ми препопъчаш марка производител и колко пари излизат чатите ако имаш идея де? Поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря,да ми препопъчаш марка производител и колко пари излизат чатите ако имаш идея де? Поздрави

.....части бол.....това е френски мотор, така че пробладават само европейски части.....по спомен водна помпа от 80 до 120 лв, агренажен ремък не си спомням, но ролка ИНА е към 60 лв.....да речем ремъка Гейтс да е към 70-80 лв. ( не съм сигурен за него )и станаха 200-240 лв.....с това не е лошо антифриз да се смени.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...