Премини към съдържание

Продавам Мицубиши Авто CD


eXistenZ

Препоръчано мнение

Здравейте колеги,

Продавам CD Player Мицубиши - с него ми пристигна колата:

Тествал съм го и работи перфектно на радио. Дискове не съм пускал, но предполагам, че няма да има проблем. За съжаление стандартно е със код, за който аз лично не успях да намеря информация, но предполагам, че ако се звънне в представителството на Мицубиши биха могли да го продиктуват.

Снимки

Цена по договаряне, просто събира прах тук.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Привет колега !

Искам да питам дали става за Space Star и каква е цената му.

 

Привет, честно да ти кажа, нямам представа дали ще стане. Леглото е стандартно, буксата отзад е на Mitsubishi стандарта. Ако твоята букса е такъв стандарт, не би трябвало да има пречка. Искам обаче отново да предупредя! Нямам код за CD-то (всъщност нямам и представа дали ще поиска такъв). Ако си от София, може да се разберем да го взема с мен и да пробваме на място. Цената ще е някаква символична, просто искам да го дам на някой, защото тук само събира прах.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Привет, честно да ти кажа, нямам представа дали ще стане. Леглото е стандартно, буксата отзад е на Mitsubishi стандарта. Ако твоята букса е такъв стандарт, не би трябвало да има пречка. Искам обаче отново да предупредя! Нямам код за CD-то (всъщност нямам и представа дали ще поиска такъв). Ако си от София, може да се разберем да го взема с мен и да пробваме на място. Цената ще е някаква символична, просто искам да го дам на някой, защото тук само събира прах.

Здравей колега

Дай телефон да ти звънна

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега

Дай телефон да ти звънна

 

Здравей колега, писах ти лично от преди 2 дена. Само да ти кажа, ако случайно ти е пълна пощата. А ако пък си намерил здраве да е.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...