Премини към съдържание

Осветление на таблото Спейс Стар


Xys

Препоръчано мнение

Здравейте, забелязах, че след като си взех колата от автомивката осветлението ми на таблото в купето е много намалено. Гледах навсякъде за бутонче за регулиране на осветлението, но не видях. Въпросът ми е има ли такова бутонче, което съм пропуснал да видя и ако няма какво мога да направя?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Цялото ли табло свети? Да не би да имаш изгорели лампички? Иначе ако нямаш ключ за регулиране на осветлението няма как да го намалиш или увеличиш.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Здравейте колеги!

Имам и аз питане относно осветлението на таблото. Вечер когато пусна фаровете, по таблото нищо не свети, само когато дам на контакт светват обичайните лампи и пигачите. Според мен са изгорели лампите които осветяват таблото, но бихте ли ми казали колко на брой са и какав модел се водят, за да мога да си ги закупя преди да разглобя таблото

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

http://prikachi.com/images/454/7686454E.jpg

При мен в движение свети само една лампа на таблото.Еко режим/в зелено на снимката/.

Извинявам се за лошото качество на снимката :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Според мен на Колегата не му свети грам таблото и не говори за такива , като тази която си снимал. Ето една снимка от тема в секцията за Space/Grandis раздел "Направи си сам" (темата най-отгоре) та там има тема за промяна осветлението на таблото и може да я прегледаш, макар че снимките не се виждат :(. За съжалениe не мога да ти кажа как се води този цокъл.

http://picbg.net/u/14026/47850/658256.jpg

Редактирано от Downlow
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...