Премини към съдържание

Pajero III 3.5 GDI горивни филтри


Препоръчано мнение

Здравейте, интересува ме колко горивни филтри има по тази кола, къде са разположени и кои е препоръчително да се сменят при закупуването и. Купих машината преди 5 месеца и скоро забелязах един лек шум като от прахосмукачка, който идва някъде изпод седалките. В сервиза на Мицубиши в Бургас ми казаха, че като цяло всичко е нормално, но ако искам да съм сигурен да си сменя филтъра, който бил в резервоара + някакъв среден, за да не тормозят бензиновата помпа. Казаха стряскащи суми, които ума ми не можа да свърже със смяната на някакви си горивни филтри. Ще съм ви благодарен за споделената информация.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Един в резервоара, около 150лв, 6бр в дюзите и 2бр в помпата за високо налягане - общо 8бр - около 8лв за 1бр

Труда по смяната също е доста, има много неща за разглобяване.

Само за филтрите сумата е около 214лв

 

Филтъра в резервоара се смена през 100-150хил.километра (такава е препоръката).

Благодаря за изчепателния отговор.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Поразтърсих се зя филтъра в резервоара и в системата излизат 2 модела. Единият(оригиналният) 200 лв както писа колегата, другият 30 лв. Чудя се защо е тази фрапираща разлика в цената, та това е една елементарна хартия. Като могат да ти вземят 200 лв що да ти вземат 30?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...