Премини към съдържание

Разлика между Каризма Td и Tdi


Препоръчано мнение

Здравей те!

Интересувам се за да си направя Каризмата от TD в TDI освен интеркулера друго трябвали да се сменя да се добавя за да стане 112 коня. Или няма начин това да стане!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ще е много зор да го напраиш TDI Освен интерколера ще ти трябва допълнителен радиатор за охладителната система допълнителни тръби които да се свържат към общата охладителна система, с една дума ще ти излезе златна.

 

 

 

 

ПП: А дали ще ти дигне коне незнам (просто не ми е в областа) интерколера е само охладителна система и точния принцип на действие не му знам. С една дума възможно е да са напраи от TD на TDI но е много сложно и изисква голяма модификация и много средства :icon_hmm: :icon_hmm: :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей те!

Интересувам се за да си направя Каризмата от TD в TDI освен интеркулера друго трябвали да се сменя да се добавя за да стане 112 коня. Или няма начин това да стане!!

 

 

Колега не разбирам какво точно е желанието ти за промяна. Значи на модификациите които са TD - там също има междинен охладител /интеркулер/. За него ли става въпрос да се сменя. Доста невъзможно ми се струва от 90 к.с. да стане 112.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ok благодаря ви. Явно няма да стане мойта работа. Просто питах защото неми бяха ясни работите мерси. А и още един въпрос да знаете къде мога да си купя палците на ел стаклата на шофьорската врата имам два счупени или целия панел да взема!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...