Премини към съдържание

Различен капак!


Препоръчано мнение

Здарвейте !

Забелязал съм, че Mitsubishi Colt се предлага с различни предни капаци на двигателя!

Пример за това е модела от 1996-2003 с 1.3 (75к.с.),ако разгледате обявите от нета, ще видите,че при една кола(модификация?!)е с по-малка предна решетка и предния капак, сякаш слиза по-надолу!!!!

Значили,че има разлики по двигателя или в нещо друго се изразяват, при положение, че продавачите говорят за един и същи модел и никой не ми отговори от тях защо са различни!??

Благодаря предварително, на всички които могат да ми помогнат, т.к в момента искам да си купя точно такова Colt-че!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ще дам пример с аватара-на SILVERIA! НА неговия аватар става дума за точно такъв преден капак с по-тясна радиаторна решетка!!

Въпроса ми е отворен за всички, но се надявам поне той да може да ми отговори!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей. На Sylveria на аватара е Колт, който се произвежда 96-97година( фар и мигач са отделени). Моделът,който ти казваш, че е с по-голяма радиаторна решетка е след 1998година( цял фар и мигач с прозрачна лицева част, кристални стопове). Разликите, които аз знам, че има между двата са- предна броня, фарове и стопове( за други не знам, но може и да съществуват). Двигателите са едни и същи. Поздрави. :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добри, благодаря ти много! В мобилето имаше обява за такава кола,от Ямбол - с разделени фар и мигач и я предлагат за 99г.!!

Поисках им номера на рамата, ама колата не била днеска тука(преполагам сега и правят километража да отговаря на 90 000км-щото така е на обявата).Споделям това с цел някой друг да не се върже на приемливото предложение на тоя мошеник!!!!!!

Благодаря ти отново!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...